5 גאדג'טים שיעזרו לך לגבות את העבודות שלך בסטייל

בעולם המפותח שבו אנו חיים היום, קיים מגוון רחב במיוחד של מוצרים מתקדמים שעוזרים לנו לשפר את איכות חיינו.

את אותם המוצרים המתקדמים אנו מכנים בשם "גאדג'טים".

הגאדג'טים הם אמצעי חשוב ביותר בחיינו בייחוד כאשר מדובר בחיים האורבניים והעמוסים שלנו.

בשנים האחרונות פותחו מכשירים חכמים מיוחדים וחדשניים אשר מטרתם היא לעזור לנו לגבות את העבודות שלנו.

אז מהם 3 הגאדג'טים המתקדמים והמעניינים ביותר שתוכלו לרכוש בכדי לגבות את הנתונים שלכם? ומה כל כך מיוחד בכל אחד מהגאדג'טים הללו? המשיכו לקרוא בכדי לגלות.

 

רשימת 3 הגאדג'טים העדכניים ביותר שתוכלו להשתמש בהם לגיבוי המידע שלכם

חשוב לציין כי אותם גאדג'טים שיימנו ברשימה עובדים על אותו עקרון מהותי והוא שמירה על מידע באמצעי זיכרונות ניידים . שמירת מידע אישי נעשית לרוב בצורת דיסק און קי. כלי זה הוא המפתח עליו מתבססים הגאדג'טים המתקדמים ביותר שתוכלו להשתמש בהם לצורכי אחסון מידע פרטי.

  1. עט ממו – עט מסוג זה הינו גאדג'ט טכנולוגי מתפתח במיוחד. העט פועל על טכניקת חיבור ה USB, בטכניקה זו מתחבר העט ישירות למחשב בכדי להוריד את המידע. העט כשמו, בצורה של עט ויכול לשמש גם לכתיבה מעבר לעבודת הגיבוי שלו. לעט יש יכולת זיכרון נייד בצורה כדורית והן כרית תחושה למסכי מגע.

יחד עם העט יכולים להגיע גם אביזרים שונים שיעזרו לשמור עליו בצורתו בכדי לשלא ייפגע ותיפגם יכולת הגיבוי שלו. כחלק מהאביזרים קיימות קופסאות מעוצבות שונות בעלות ריפוד נעים וממוגן שישמור על העט מפגיעה. את העט ניתן לרכוש רק בשחור. מחיר העט יחד עם קופסת השמירה מגיע ל 19.90 שקלים.

  1. סילבר – המוצר המכונה בשם זה הינו מוצר שיחסית נפוץ בשוק. המוצר הוא בעצם דיסק און קי בצורה של כרטיס אשראי. הזיכרון הנייד מתאפשר באמצעות חיבור ה USB שיש לדיסק און קי. היתרון המרכזי של סילבר הוא היכולת שלו להכנס לארנק בצורה נוחה ומתאימה, ממש כמו יכולת הכרטיסים שאנו מחזיקים.

בנוסף לכך, לסילבר קיים מגוון רחב יחסית של אביזרים שניתן לצרף לו. אותם האביזרים הם ארנקים וחוגרים שונים אשר מאפשרים לשאת את הסילבר בצורה נוחה יותר ממקום למקום. הסילבר יכול להגיע גם עם מחזיק מפתחות שייתן לכם את היכולת לצרף אותו לצרור מפתחות שלכם. מחירו הוא 14 שקלים.

  1. שאקל דיסק און קי – דיסק און קי מסוג זה מגיע בצורה זהה כמעט לחלוטין לזו של שאקל. השאקל הפשוט מאפשר את חיבור הדיסק און קי לצרורי מפתחות שונים, מחגוה שלכם, למכנסיים או בעצם כמעט לכל דבר אפשרי שתרצו לצרף לדיסק און קי. הדיסק און קי בצורת השאקל מגיע בצבע כסף בלבד אך בעל מגוון רחב מאוד של אביזרים.

 

זכרו כי בחירת הגאדג'טים בידכם

עליכם לזכור כי קיים מגוון רחב של גאדג'טים בימנו, וכי על כל אדם להתאים את צרכיו לגאדג'ט הנבחר שלו.

דיסק און קי

 

רוצים גם אתם להגיע לטופ ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות

מאמרים וכתבות נוספות

השאירו תגובה