קידום אורגני

רוצים לבצע קידום אורגני ולא בדיוק מבינים מהו? עידן בן נון, מומחה לקידום אורגני מסביר

 קידום אורגני

קידום אורגני הוא למעשה פעולה אשר גורמת לכך שבעל העסק יכול לקבל חשיפה גדולה יותר מבעבר, זאת באמצעות הקמת אתר אינטרנט אשר יבלוט במנועי החיפוש השונים ובכך יגדיל את רמת החשיפה של העסק, פעולה אשר תגרום להגדלת הטראפיק (כניסת גולשים) לאתר ובכך תתבצע הגדלת מכירות או חשיפה של העסק אל מול המתחרים השונים. קידום אורגני הוא תהליך מורכב אשר דורש התערבות של בעל מקצוע אשר בקיא בתחום ויכול לספק את התוצאות הרצויות עבור בעל העסק, גם כאשר מדובר בעסקים קטנים או בינינוים.

קידום אורגני לחלוטין

המהפכה הגדולה של המאה ה 21 – קידום אורגני

בניגוד לעבר, כיום רבים מהצרכנים פונים למנועי החיפוש באינטרנט על מנת לבצע חיפוש אחר שירות, מידע או מוצר שהם מעוניינים בו. קידום אורגני משמעו קידום האתר בצורה טבעית, אשר מתמזגת בצורה ישירה אל מנוע החיפוש באמצעות ביצוע אופטימיזציה של האתר. כלומר, ברגע שאתר של בעל העסק מותאם למנוע החיפוש כך ניתן לוודא כי קהל גולשים רב יותר ייחשף אליו, בצורה פשוטה ומהירה. באמצעות קידום אורגני נכון ניתן להגיע לשיפור ניכר בחשיפה של האתר, כמו גם בדירוג הגולשים אשר מביא לכניסה רבה יותר של גולשים ובכך הגדלת קהל הלקוחות של בעל העסק. קידום אורגני מצריך מחשבה רבה טרם הביצוע, זאת מאחר ויש לבצע מספר פעולות רבות טרם הקידום הכוללות בין היתר ביצוע אופטימיזציה לאתר, כמו גם ביצוע של חקר שוק הנוגע למתחרים וכן ביצוע מחקר אודות מילות מפתח שהן הגורם המשפיע ביותר בתחום הקידום האורגני. ככל שמילות המפתח מדויקות יותר, כך ניתן לדעת בביטחון כמעט מלא כי הקידום האורגני יצליח להניב את התוצאות הרצויות הן לבעל העסק והן למקדם האתר.

תהליך ארוך טווח

קידום אורגני הוא לא תהליך קצר, ובניגוד לכלים אחרים בתחום השיווק הדיגיטלי הוא מצריך עבודה שוטפת הן מצד האתר והן מצד מקדם האתר. הסיבה לכך היא שעולם האינטרנט הוא עולם משתנה ודינאמי אשר לו מגמות רבות אשר משתנות באופן תדיר, דבר שמצריך שינויים הקשורים בתוכן של האתר, כמו גם בקישורים המתבצעים אליו ביחס למתחרים. מאחר והתהליך ארוך בדרך כלל, ניתן לדעת בכל חודש מהן התוצאות ובהתאם לשנות, זאת כדי  להגיע לתוצאות מקסימליות. באמצעות קידום אורגני נכון אשר מתבצע בתהליך של ניסוי וטעייה ניתן להגיע לתוצאות טובות ומשפורות, אשר יגדילו את ערך האתר ואשר יקדם את העסק לחשיפה רחבה. עידן בן נון הוא מומחה לקידום אתרים ובעל ניסיון רב בתחום הקידום האורגני, פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית אשר בתהליך הנ"ל יביע עמו תוצאות מרחיקות לכת לעסק שלכם באופן שלא דמיינתם