5 פתרונות מחשוב שיסייעו לכם בניהול העסק

ניהול של כל עסק כיום, קטן כגדול, דורש פתרונות מחשוב, הכוללים בין היתר חומרה ואחסון של מידע ודטא, של אותו הגוף.

לכל גוף כזה יש צורך משלו, התלוי באופי העבודה, ולכן פתרונות המחשוב משתנים לפי אופי העבודה המדובר, והצרכים היומיומיים של העסק.

לכן, קיימת חשיבות במגוון פתרונות המחשוב שחברת המחשוב יכולה להציע לעסק, בכדי להצליח להתאים בין הפתרון הדרוש לאופי העבודה בעסק, על הצד הטוב ביותר.

 

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב ענן הם שירותים המספקים טכנולוגיית מידע (IT), הפועלים דרך רשת האינטרנט. שירותי מחשוב ענן יכולים לתרום גם באשר ליישומים ופלטפורמות פיתוח, וגם לשרתים ולאחסון מידע. שירותי הענן מספקים אחזור ושמירה של נתונים, הכוללים לעיתים מידע סודי אודות לקוחות או פעולות אחרות. היתרון בשירותי ענן הוא יישום ושימוש מהיר יותר, גישה זמינה מכל מקום לתכני העסק, אבטחה חזקה יותר באשר להגנה על המידע, ועוד.

 

שירותי help desk

מטרת שירותי help desk היא לפתור כל בעיה ברשת, בשרת, או במחשבים של העסק, במהירות וביעילות. שירותים אלו יכולים למזער את הנזקים כתוצאה מחוסר פעילות כתוצאה מבעיית מחשוב, ולהתגבר בקלות על כל מסוכה. לכן, באמצעות שירותי help desk ניתן לפתוח קריאות לטיפול מהיר וקל של כל בעיה הפוגמת בהתנהלות התקינה של המחשב. כחלק מהבעיות ששירותים אלו נועדו לפתור הם "מחשב איטי", בעיות תקשורת ושרתים, בעיות באמצעים נלווים כגון מדפסות או סורקים, קבצים שנמחקו או נעלמו, ועוד.

 

תשתיות רשת ותקשורת

תשתית רשת בעסק תכלול לרוב, גישות לאינטרנט, ורשתות פנים-משרדיות, בין מחשבים למחשבים אחרים, ובין מחשבים למכשירי עזר אחרים, כמו מדפסות וסורקים. בין אם מדובר על תשתית האינטרנט, או על התקשורת בין מצלמות האבטחה בעסק, פגיעה בתשתית הרשת עלולה לפגום באיכות העבודה, ולעיתים אף להשביתה, ולגרום להפסד כספים לא מבוטל.

 

אבטחת מידע וסייבר

לכל עסק יש פוטנציאל להכיל מידע אישי וחשוב, שעלול לפגוע בו, אם יגיע אל הידיים הלא נכונות. לכן, יש צורך בהקמת מנגנון, "חומת אש", שיאבטח את המידע היוצא והנכנס אל שרתי העסק. חומת האש בוחנת את הנתונים המועברים במערכת החברה, וקובעת אם קיים פוטנציאל לפגיעה. במידה וכן, עוצרת את כל התהליכים בעלי הפוטנציאל הפוגעני. הגנת חומת אש תוכל לתת לעסק את הראש השקט שלו הוא זקוק, בין אם בכניסה לארגון, שומרת על חיבור מאובטח ומוצפן גם בין מחשבים פנים-ארגוניים, וגם חוץ ארגוניים.

 

מנהלי רשת – שירותי IT

שירותי IT מטרתם מתן מענה בכל דבר הקשור לשירותי המחשוב של העסק, בזמן קצר וביעילות אופטימלית. מנהלי הרשת מטרתם לא רק לפתור את הבעיות, אלא גם למנוע אותם באמצעות ניתור וטיפול מונע לכל אורך ההתקשרות, ומזעור הצורך בשימוש בטכנאים פרונטליים, המפריעים להתנהלות יומיומית בעסק.

מחשבים

רוצים גם אתם להגיע לטופ ?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות

מאמרים וכתבות נוספות

השאירו תגובה