קידום אתרים באינטרנט
מקדם אתרים מוסמך
דיונים רבים נערכו בעקבות מעמדו ואיכותו של מקדם אתרים מוסמך. מאחר ואני נמנה על מקדמי אתרים מוסמכים, אני מעוניין להסביר את הנושא לעומק בכדי לענות על שאלות ותהיות רבות בנושא. קורס קידום אתרים נערך במכללת ג'ון ברייס ששמה הולך לפניה, הקורס מונחה ע"י ג'קי סויקיס, מומחה קידום אתרים אשר אין עוררין על כמות ואיכות הידע שלו בתחום.


מה לומדים בקורס לקידום אתרים ?
בקורס לקידום אתרים לומדים את רזי המקצוע: קידום אתרים אורגני וממומן, כיצד לבצע מחקר מילות מפתח איכותי, מהו סחר קישורים נכון, כיצד לקדם אתרים דינאמיים ופלאש, כיצד לתקן מבנה אתר, כיצד לבצע אופטימיזציה לעמוד, ומה ההשלכות מקידום אתרים חובבני.

בקורס לקידום אתרים מלמד סויקיס את רזי המקצוע, עונה על שאלות נפוצות וחולק מהידע שלו בתור מומחה בתחום. בנוסף, מועברות הרצאות ע"י חברות מקצועיות בתחום הסטטיסטיקות המקנות ידע נרחב בניתוח סטטיסטיקות באמצעות כלים שונים. אין ספק כי חלק מקידום אתרים באינטרנט היא היכולת לנתח סטטיסטיקות ולהבין את קשיי האתר ולמצוא להן פתרון איכותי. אומנם את הפתרון האיכותי אמור מקדם האתרים ליצור, מה שתלוי בניסיון האינטרנטי שלו ולא רק בקידום אתרים, אך אין ספק כי הידע והכלים הניתנים בקורס מוסיפים רבות לכל אחד גם אם ניסיונו בתחום האינטרנט רב-מאוד.

לא משנה מה היקף הידע שלך בתחום קידום אתרים באינטרנט, הקורס לקידום אתרים מעשיר את הידע.


מה היתרון של מקדם אתרים מוסמך ?
אין חכם כבעל ניסיון, אך בעוד מקדמי אתרים רבים עוסקים בניסיונות ותהיות בנוגע לקידום האתר שלך, מקדם אתרים מוסמך ייתן לך תשובות מוחלטות וברורות בכל הנדרש לקדם את אתרך כמו איך לבנות את מערך הקישורים הפנימי והחיצוני, איך לבצע מחקר מילות מפתח איכותי ועוד.

מאחר וקידום אתרים באינטרנט הוא תחום דינאמי שמתעדכן ומתפתח לעיתים קרובות, נדרש לקרוא וללמוד רבות מעת לעת. אך מאחר וקידום אתרים הוא איננו מדע מדויק, היתרון של מקדם אתרים מוסמך הוא בקבלת ידע מהימן ע"י מומחה בתחום.

אין ספק כי אין איש יודע מהו התהליך החד-משמעי לקידום אתר, אך אין ספק כי ישנן פעולות אשר מעלות את חשיבות האתר בעייני גוגל ואלו מועברות בקורס לקידום אתרים.


איך לבחור מקדם אתרים או חברה לקידום אתרים ?
בסופו של דבר אתה רוצה לדעת שאתה בוחר את מקדם האתרים שיביא אותך לתוצאות איכותיות ולא יבזבז את כספך. חשוב כי תבדוק את רקע המקדם – ניסיון בתחום האינטרנט, עבודות קודמות וכו', ערוך לו ראיון עבודה לכל דבר. בקש לראות עבודות קודמות ולהבין כיצד הוא מתכוון לקדם את אתרך, אל תצפה כי יגלה לך את כל רזי המקצוע, אך בקש לדעת בנקודות כלליות בכדי להבין את אמינותו ואיכותו.

אם מדובר במקדם אתרים מוסמך אתה יכול להיות שקט כי הידע שלו הוא אכן מהימן. אתה יכול להיות שקט כי תשובותיו לשאלותיך יהיו איכותיות ושיטת עבודתו לא תגרום נזקים לאתר