קידום אתרים באינטרנט
תשובות לשאלות נפוצות
מתי כדאי לפנות לקידום אתרים?
אם טרם החלה בניית האתר – פנה למקדם אתרים כדי לבנות את האתר שלך נכון ולמנוע עבודה כפולה והוצאות כספיות כפולות בעתיד. אם כבר יש לך אתר פעיל אבל אתה מרגיש שהוא לא מנצל את פוטנציאל החשיפה שלו כראוי, צור קשר כבר עכשיו.

למה מקדם אתר יכול להתחייב?
גוגל מזהירים: אין איש אשר יכול להתחייב למיקום גבוה בתוצאות חיפוש. בתור מקדם אתרים מוסמך אני מתחייב לנהוג עפ"י כללי הקידום הנכונים המקובלים ע"י גוגל ואשר הראו תוצאות חיוביות עד כה.

כמה זמן לוקח לקדם אתר?
משך קידום אתר שלא ניזוק כתוצאה מקידום אתרים קודם שנעשה בצורה פסולה אורך כשישה חודשים.

למה צריך להתחייב לשישה חודשים?
גוגל נוהגת לבצע עדכון בבסיס הנתונים שלה (אלגוריתם) אחת לחצי שנה. על מנת להבטיח כי גוגל יבין שמדובר באתר אמין ורציני בתחומו, עלינו לבצע אופטימיזציה למשך שישה חודשים.

כמה זה עולה?
מחירי קידום אתרים משתנים בהתאם לכמות העבודה הנדרשת. ישנם אתרים אשר לא נזקקים לחקר מילות מפתח, ישנם אתרים שאף לא נדרשים לעבודה שוטפת למשך חצי שנה. אין אפשרות לתת הצעת מחיר מבלי לבדוק את האתר ותחומו. לכן, בטרם תמהר לקבל הצעה לקידום אתר, כדאי לקבל יעוץ על מנת לבדוק חסכון בעלויות ולבצע קידום אמין ואיכותי.

קראתי באינטרנט המון מאמרים איך לקדם אתר, זה לא מספיק בכדי לקדם את האתר הפרטי שלי?
ניתן לאתר לא מעט מידע באינטרנט כיצד לקדם אתרים, אך חלק נכבד מהמידע גם איננו מדויק או כלל לא נכון. יתרה מכך, במידה ותבצע פעולה הנחשבת כפסולה בעיני גוגל, אתה עשוי להימחק לאלתר. אם את ההשקעות שלך בבורסה אתה משאיר בידי מביני עניין, נהג כך גם עם קידום האתר שלך.

כיצד אדע שהקידום באמת עובד במהלך ששת החודשים?
ראשית, קידום אתר נכון יביא לגידול משמעותי בתנועה לאתרך. בנוסף, מידי חודש יונפק עבורך דוח המפרט את הפעולות אשר ננקטו על מנת לבצע קידום לאתר ואת תוצאותיהן.

הציעו לי קידום אתרים בחינם
ישנם הרבה מאוד "מקדמי אתרים" אשר כל קשר בינם ובין קידום אתרים הוא מקרי בהחלט. אין זה אומר כי כל מקדם אתרים אשר מבקש תשלום רק בסיום עבודה איננו יודע את העבודה. אך איזה אדם יסכים להשקיע זמן רב בעבודה עליה לא יקבל תשלום? התשלום עבור קידום אתר הינו בעבור העבודה והתהליך ולא בעבור התוצאות

מדוע משתלם קידום אתרים אורגני על-פני קמפיין באנרים?
קידום אתרים מאפשר לך למקד את האתר שלך לתחום מסוים ולאורך תקופה ארוכה בעוד קמפיין באנרים ישמש אותך לפרסום קצר טווח. עם זאת, קמפיין באנרים עדיף על קידום אתרים אורגני כאשר מדובר במותג, מוצר חדשני וכו'.

כמה מילים אפשר לקדם באתר?
אין סוף מילים, אך לכל מילה או מושג אותם תרצה לקדם נדרשים כחמישה עמודי תוכן. רצוי למקד את האתר בארבעה מושגים לכל היותר על מנת שגוגל יוכל לאתר בקלות את תחום האתר ולדרג אותו בהתאם.