אתם בחרתם: Google Reader

12 בספטמבר 2007 מאת: ארז הדס-זוננשיין

לפני מספר חודשים היללתי ברוב פאר את טכנולוגיית ה-U3 על עצם העובדה שהיא אפשרה לי לקחת את התוכנות לכל מקום שרק ארצה. טענתי שהתענוג הגדול ביותר שלי מהשימוש ב-DOK הוא הפיירפוקס שיכול לבוא איתי לכל מקום ובו כבר יש לי את היומן, האימייל ובקיצור כל מה שאני באמת צריך. אבל מאז שהתחלתי לעבוד במקום עבודה חדש אני לא יכול להשתמש ב-U3 כי המחשבים חסומים להתקנות וכו'.

לפני מספר שבועות גם כתבתי על תוספים מומלצים לפיירפוקס ואחד מהם היה קורא RSS. אבל מאחר וכעת יש לי שני דפדפני שועל (אחד U3 ואחד בעבודה) אני לא יכול לדעת אילו RSSים קראתי במהלך היום או לשים בצד בכדי שאוכל לקרוא בזמן פנוי יותר (כי בעבודה באמת שאין לי זמן).

לפני מספר ימים בדקתי את הסטטיסטיקות של הבלוג (והאתר) ומצאתי כי אתם מאוד אוהבים את הקורא של גוגל. מאוד מאוד אפילו. לכן החלטתי לבוא לקראתכם במספר דרכים:

  1. מעתה יוצג בצד כפתור המאפשר להוסיף את הבלוג לקורא-גוגל למי שטרם הוסיף או מכיר את השירות.
  2. קבלו המלצה על תוסף נפלא לפיירפוקס שמתריע בכל פעם שיש עדכון בקורא-גוגל שלכם
  3. בקרוב אוסיף בתפריט-צד המלצות לקריאה באמצעות הקורא-גוגל

רק חבל שאין את האפשרות להוסיף פוסטים ספציפיים לרשימת הכוכבים (או השיתוף) בכדי לתת לכם את האפשרות לקרוא אותם בזמנכם הפנוי.

חג – שמח ושנה טובה

מופיע בקטגוריות: כללי
תגיות: , ,

תגובות

2 תגוובת על ”אתם בחרתם: Google Reader“
  1. מאת יובל:

    Google Reader הוא בהחלט קורא ה-RSS הטוב ביותר כרגע. מה הכוונה להוסיך פוסטים ספציפיים לרשימת הכוכבים? אפשר לסמן בכוכב כל item

  2. כמו שיש כפתורים של דיג, דלישס, חדשהוט וכו' המאפשרים להוסיף פוסטים ספציפיים להמלצה אז ככה שאפשר יהיה אוטומטית להוסיף אותם לרשימת הכוכבים או המשותפים של גוגל..

ה