מה לטמקא ולנשיא בוש?

18 באוגוסט 2007 מאת: ארז הדס-זוננשיין

כחלק מהמעורבות שלי בעולם האינטרנט אני נושא את עייני אל עבר בורסות העולם. אני גם משתדל לקרוא כמה שיותר ניתוחים אנליסטים למצב הקיים של הבורסה האמריקאית שמושכת אותנו למטה בעקבות ערבויות בנקאיות שקיבלו שם אנשים שונים וכעת אין להם את הכסף להחזיר את ההלוואות. אבל זה רק חלק מהעניין, הוא הרבה יותר מסובך וכנראה שבקרוב כמו רוב הישראלים אני אוציא את כספי מההשקעות "השקטות" שגם אני בטחתי בהן.

אלו שעוקבים אחרי הבלוג בטח זוכרים את ניתוח האלגוריתם שעשיתי לגוגל בעקבות ההפצצה שבוצעה עליהם באמצעות המושג "כשלון חרוץ" בעברית ובאנגלית.  חשבתי שכל העניין עם התלונות על בוש הוא סתם התמרמרות של אלו שהפסידו בבחירות הקודמות ואלו שמתנגדים למלחמה בעירק, אבל מסתבר שאולי זה קצת יותר מזה. מסתבר שטמקא גם לא אוהב כל כך את הנשיא בוש. אשר עידן ניסה להסביר מה קורה כעת בנסד"ק תוך התייחסות לבוש, בתגובות תוכלו לקרוא את דעתו של הלמו.

כתבה נוספת שפורסמה בשבוע שעבר (תורגמה מאנגלית) מזמינה את הנשיא המכהן להודות בטעות שעשה. להודות שהוא טעה בכך שהכניס את חבריו החוואים לממשל ולבורסה בפרט, ולהודות בטעות על הכניסה לעירק. הכותב מאמין כי הודאה בטעות תגדיל את אחוזי התמיכה בנשיא המכהן ותעשה רק טוב. אני לא יודע אם זה נכון או לא, אבל אני מתקשה להבין את הכתבות של טמקא באי-התמיכה בנשיא בוש, אולי לשם שינוי הם יביאו גם כתבות שתומכות בנשיא כדי שהקוראים יוכלו להחליט אם בוש טוב ליהודים או שבחירה בנשיא אחר באמת תעשה לנו טוב יותר.

מופיע בקטגוריות: כללי
תגיות: , , ,

האפשרות להגיב סגורה.

ה