היזראלים – שליו בן-ארי

20 בינואר 2012 מאת: ארז הדס-זוננשיין

ICalledU

שליו בן-ארי עובד בחברת Soluto, פיתח בזמנו הפנוי לפני כשנה את I Called U המאפשרת למשרדים לוותר על פתקי ההודעות וליצור סדר בבלאגן. "הרעיון הגיע למעשה משנות העיסוק שלי בעריכת דין" מספר לי בן ארי, "במזכירות המשרד נהגו לרשום הודעות לעורכי דין על פתקים שהיו הולכים לאיבוד.אז חשבתי על ממשק מאוחד שמצד אחד  יתריע על הודעות חדשות ומצד שני יאפשר לאחזר ולמצוא הודעות במקרה הצורך. למשל, כשעו"ד מבקש מהמזכירה "תשיגי לי את משה", המזכירה לא צריכה לחפש את הפתק של משה או לחטט במיילים, יש לה את הפרטים בממשק ספר ההודעות בחיפוש פשוט." .

למה התאהבתי בסיפור של I Called U?
מאחורי המוצר עומד בנאדם אחד בלבד. הוא לא הלך על מוצר נוצץ בתחום האינטרנט, אלא על פתרון למשרדים, שלא לומר משרדי עורכי דין. ויותר מכל, "יש כיום כמה עשרות משרדים פעילים, רובם משרדי עו"ד בארה"ב", אומר בן-ארי. לשכנע משרד להשתמש במערכת שלך זה אחד הדברים הקשים ביותר, לגרום להם לשים אצלך את המידע שלהם. בנוסף לכך ישנה גרסת אנדרואיד המאפשרת התממשקות למערכת.

המערכת היא כיום חינמית. בהמשך יתווספו שירותים בתשלום ולאט לאט כאשר משרדים רבים ישתמשו בה הם יבינו שהם לא יכולים בלעדיה. סביר להניח כי זה רק עניין של זמן עד שיצטרפו עוד ועוד משרדים למערכת I Called U עד אשר היא תהפוך לכלי שכל משרד רציני ירצה להחזיק בכדי לא לאבד לקוחות שיתקשרו.

 

קרא את הפוסט הקודם ביזראלים – אמיתי טוויטו

 

מופיע בקטגוריות: כללי
תגיות: , , ,

האפשרות להגיב סגורה.

ה