קצרצרים

11 ביולי 2007 מאת: ארז הדס-זוננשיין

בהמשך לפוסט שלי על דה-מרקר, מסתבר שגם העולם מתבלבל. באפריל 2004 כתבו במוזילה על תיקון התקלה (דאז) בתצוגת כתבות בדה-מרקר. מאז דה מרקר משתדלים לתקן את התקלה בתגובות לכתבות, אבל עדיין לא מצאו פתרון. בכל אופן, בהמשך להתייחסות שלי לחוסר ההשתלטות של דה-מרקר על שש מיליון הדומיינים שלהם, מסתבר שגם מוזילה התבלבלו: מצד אחד הם כותבים TheMarker.com, אבל שימו לב לאן הם מקשרים. משעשע, לא? (אם למישהו יש תיקוף לטוקבקים של הטוש, אני אשמח לקבל).

אם בדה-מרקר עסקינן, כתבה טובה של שרון פורר על "מיהו הטוקבקיסט שמריץ את דורי הנדסה" התפרסמה אתמול וחושפת איך משפיעים הטוקבקים על חיינו וגם על כספנו.

מגיע מזל-טוב לבנק הבועלים שקיבל את אות האתר המצטיין בישראל לשנת 2007. האות ניתן ע"י "אנשים ומחשבים" כחלק מתחרות 2007 .WebiAwards באתר הזכייה נכתב:בנוסף, זכה הבנק בקטגוריית "נגישות" כאתר הנגיש ביותר בישראל לאנשים עם מוגבלויות. אתר הבנק הינו האתר הבנקאי הראשון והיחיד המונגש בישראל כש-99% מעמודי האתר מונגשים וכן עמודים מרכזיים בחשבונות הלקוחות". אין לי מושג על מה הם מדברים לאור העובדה שמשתמשי שועל-אש יכולים לשכוח משימוש באתר. הגיע הזמן שאנשים ומחשבים יוסיפו את תנאי התאימות של w3c לתחרויות שלהם.
בנק הפועלים עדכן לא מזמן את המערכת שלו ומאז המצב החמיר, גם דברים פשוטים שאפשר היה לעשות כבר לא ניתן. פניתי אליהם במייל זועם וזכיתי לתשובה שהם מודעים לזה ומתכוונים להתאים את האתר בזמן הקרוב. כשזה יקרה אני מתחייב להיות הראשון שישבח אותם.

ואסיים בחיוך: אני לא יודע אם זה טרנד חדש של לוגואים, אבל שימו לב ללוגו של חברת ראש-דיו וכעת שימו לב ללוגו של mail2web. על כל פנים, אין מה להתלונן כל עוד הלוגו הוא מחויך ומאושר.

face2face.JPG

תגובות

3 תגוובת על ”קצרצרים“
 1. מאת reznik:

  גם בנק לאומי זכה בפרס
  http://www.leumi.co.il/Leumi/Home/0,2777,317,00.html

  לא נגישות, אבל סוג של פרס. (למרות שגם הוא לא תואם FF)

 2. מאת צפריר:

  אתר בנק הפועלים הותאם במלואו לגלישה בפיירפוקס לפני מספר חודשים, ומגיעה להם כל ההכרה שניתן לתת להם על כך.

  כראיה, אני יושב בארה"ב עם מחשב לינוקס ובודק את מצב החשבון שלי.

 3. אז למה הם כתבו לי שהם מודעים לתקלות? תנסה לשלם חשבונות או להשתמש באפשרויות של שוק ההון, כמו החיפוש שם. אתה בטוח שאתה משתמש בשועל-אש?

ה