ניהול פרוייקטים עם קוד פתוח

5 בינואר 2009 מאת: ארז הדס-זוננשיין
Flyspray

Flyspray

מזה חודש וקצת שאני רוצה להמליץ על מספר תוכנות שיעזרו לכם לנהל פרוייקטים ביתר קלות ובחינם. לאור המצב במשק יצא לי לראות (לא לקרוא, ומי שרוצה לדעת למה שיפנה בפרטי) כתבות הממליצות על פתרונות קוד פתוח לאור המצב הכלכלי. אני מאמין כי חברות המשתמשות בקוד פתוח לצרכי חסכון כספי בלבד מועילות לעצמן מאוד, אך חברות אשר יודעות לקחת את אותן התוכנות צעד אחד קדימה, כמו פיתוח תוספים והתאמה אישית – ירוויחו עוד יותר.

את מערכת הווב לניהול פרוייקטים dotproject כולם מכירים. אין כל כך צורך להרחיב עליה מאחר והיא מאפשרת את רוב הפעולות הבסיסיות של ניהול פרוייקטים, משימות, תתי משימות, בעיות\באגים ועוד. אבל נניח ואתם לא כל כך לחוצים בזמן, ואתם לא בונים פרוייקט מאפס אלא מנהלים עבודה שוטפת, במיוחד אם מדובר בעבודה עם מתכנתים, אני מאוד ממליץ על תוכנת הווב Flyspray אשר נוצרה במקור כמערכת לניהול באגים אך מהר מאוד תמצאו כי ניתן להפוך אותה למערכת ניהול משימות טכניות בקלות רבה.

מחפשים מנהל פרוייקט? רוצים להקים אתר או אפליקציית מובייל? דברו איתי 050-5590712

היתרון של Flyspray הוא הממשק הידידותי והקל. המערכת מאפשרת לנהל מספר פרוייקטים, לנהל משימות עפ"י זמנים או דחיפות, לשנות סטטוסים של משימות ועוד. אחד היתרונות הבולטים של המערכת היא האפשרות להגיב למשימות בשילוב הממשק הפשוט והנוח. ניתן כמובן לנהל משתמשים ולתת הרשאה שונה לכל משתמש, להפיק דוחות ועוד. אין מדובר במערכת לניהול פרוייקטים כמו דוט.פרוייקט אך ברוב המקרים אתם תמצאו כי Flyspray תעזור לך בניהול שותף של משימות מול מתכנתים.

מאחר ואין לי כל כך זמן לכתוב פוסט שיכיל את כל התוכנות והאפליקציות השונות עליהן אני רוצה להמליץ, אמשיך בפוסט אחר עם המלצות נוספות.

האפשרות להגיב סגורה.

ה