עצומה נגד סקס, הימורים וקסאמים

27 במאי 2007 מאת: ארז הדס-זוננשיין

כבר יצאה לי מכל החורים ההתעסקות האינטרנטית מסביב לצנזורת האינטרנט. כבר אין לי מושג לאן צריך לקשר קודם בשביל לתת את ההסבר המורחב לצנזורת האינטרנט החדשה. כולם כבר אמרו הכל אבל לא באמת היה צריך להגיד משהו כדי להבין שהחבר'ה שמושכים בחוטי-המדינה ממשיכים לעשות דברים לא מועילים בלשון המעטה. אגב, האכזבה הגדולה היא מצד אטיאס, שר התקשורת שהיה עד כה השר המצטיין של הכנסת.

אבל אני לא כל כך אוהב את כל עצומות האינטרנט האלה, אולי זה בגלל שאני לא מגיע להפגנות בכיכר. אין לי כל ספק שהחוק לצנזורת האינטרנט לא יצא לפועל ולו רק בגלל ההד האינטרנטי שנעשה. הלוואי וזה היה עובד כך בכל דבר, הלוואי והיו עושים את ההד הזה על עוד דברים, בין אם אלו שמתרחשים מחוץ לכותלי האינטרנט ובין אם אלו שכן כמו השהיית פעילות אתר PLAY65, שחזר לפעילות לפני חודש.

הגורמים עליהם הכי משפיעות עצומות אינטרנטיות, אלו הם אתרי האינטרנט עצמם. ככל שהאתר הוא יותר ווב2.0, כך יקשיבו יותר לצרכיי הגולשים. את הדוגמה הכי טובה אני יכול להביא מהבית שלי, תפוז. אין לי כל ספק כי האתר הקשוב ביותר לדרישות הגולש הוא תפוז. לכן אני רק יכול לאחל לכל משתתף בעצומה כזו או אחרת, שיזכה ליחס כמו שתפוז נותן לגולשיו.

צנזורה אינטרנטית? לא תודה

תגובות

2 תגוובת על ”עצומה נגד סקס, הימורים וקסאמים“
  1. מאת קובי:

    ארז תעשה לי קלמנטינה!!!

ה