קידום אתרים באינטרנט
כתיבת תוכן שיווקי
כל אתר תוכן באשר הוא זקוק לתוכן יצירתי, איכותי ובלעדי. לא משנה אם אתה עורך-דין, בעל אתר קניות או אתר הנועד לשרת לקוחות, הגולשים שלך רוצים לדעת עליך כמה שיותר כדי לוודא את איכות השירות שאתה מציע על מנת לוודא את אמינותך בתחומך. אתר תוכן עשיר הוא הסוג המועדף על מנועי חיפוש. ככל שהתוכן שלך יותר איכותי, מגוון ובלעדי לאתר שלך בלבד, מנועי חיפוש ידרגו ויקדמו את האתר שלך טוב יותר.

הגולשים שלך צמאים למידע, זכור תמיד כי לפני שהם גלשו לאתר שלך הם היו בעוד שני אתרים לפחות מאותו התחום. אם תעתיק תוכן ממאגר מידע חינמי, אתה תיתן להם מידע רלוונטי, אך אם תיתן להם מידע רלוונטי ובלעדי, הם עשויים לראות את האתר שלך כענייני ואיכותי יותר, בדיוק כמו שמנועי חיפוש יראו בך.

בשורה התחתונה כולם מחפשים אחר אתר תוכן איכותי, גם גולשים וגם מנועי חיפוש. ככל שיש לך יותר מאמרים המחזקים את נושא אתרך אתה תדורג טוב יותר במנועי חיפוש ויותר גולשים יגיעו לאתרך וימצאו בו יותר עניין. יתרה מכך, במידה ואכן המאמרים שלך יעניינו גולשים אחרים הם עשויים לקשר אל האתר שלך מפורומים, מאתרים פרטיים או אפילו לכתוב מאמר משלהם ולהתייחס לזה שלך. בנוסף, תוכל להמליץ על מאמריך באתרים רלוונטיים ובכך לאתר גולשים נוספים המתעניינים באותו התחום.

חשוב כי תשקיע בתוכן האתר שלך גם לשם יצירת אמינות וגם בכדי לגרום לגולשים שלך לחזור שוב. השתמש בתבונה באתר שלך כדי להעניק מידע וידע בתחום הרלוונטי.